אודות

BioFollow

ביו פולו

פרויקט biofollow הינו פרויקט ייחודי וראשון מסוגו בעולם בכלל ובארץ בפרט. הפרויקט הוקם במטרה לחבר סיטואציות שבני אדם חווים בחיי היומיום להשפעותיהן על התת מודע שלהם. עם תוצאות טיפול תת מודע והאבחון הרגשי, התודעה שלכם תתפתח מעצם העלאת המודעות החדשה, ותמגר מחשבות טורדניות, רגשות שליליים, מצוקה וחסמים מהתת מודע. 

לאחר האבחון, תוכלו לשחרר רגשות שליליים, חסמים ותקיעות, ולפתח התנהלות בעלת מיקוד שליטה פנימי, אחריות והנהגה עצמית, שתתרום לכם ולסביבתם. למעשה, במהלך הריפוי אתם מסירים את העננה מהתת המודע – הבהירות עולה, קיימת זרימה, נוצר איזון מנטלי, רגשי ומחשבתי ואיכות החיים שלכם תעלה פלאים.

טיפול תת מודע 

טיפול תת מודע מתבצע באמצעות מכשיר אבחון שמופיעים בו מספרים, והמטופל נדרש לבחור מספרים בלחיצת כפתור. המספרים מתורגמים לפלט אישי אשר משקף את התת מודע של המטופל. המטפל מבצע תמיכה בארגון מחדש של התודעה ויוצר זרימה בין התת מודע למודע של המטופל. 

המטפל מתווך למטופל בשיחה מודעת את החסמים שיצרו אצלו לחץ, כאב, חרדה ומצוקה. ומתחיל "לפנות" את החסמים שיצרו תקיעות באמצעות טיפול רגשי. ונוצרת למידה חדשה לגבי הזהות העצמית והערך העצמי. ומתגבשת מודעות חדשה ופורצת דרך שמובילה את המטופל לחיים שלמים, שלווים וטובים.

מייסדי פרויקט biofollow

אלי כהן

אלי מגיע מתחום הקואצ'ינג, מאמן מנטלי לספורטאים ולאנשים שרוצים להשתחרר מתקיעות. אלי הוא אדם סקרן מטבעו, במרוצת השנים חקר ונחשף לדפוסי התנהגות בקרב בעלי חיים, צמחים ועצים. בעקבות מחקרו גילה שיש אלמנטים משותפים בין כולם. 

אלי, נשוי ואב לחמישה ילדים, במהלך השנים נחשף לייחודיות התנהגותם של בעלי החיים, צמחים ובני אדם, ומצא אלמנטים משותפים ביניהם. מתוך זה נולדה הכמיהה שלו להבין לעומק את נפש האדם, כיצד הסביבה משפיעה ומובילה לפריחה או דעיכה, ואיך המידע מועבר מדור לדור ומה השלכותיו על חיי היומיום.

במהלך כל שנות המחקר, גילה אלי, שהתקיעות אצל בני אדם נובעת מאופן קבלת ההחלטות וההגדרה של מהו כישלון אל מול הצלחה. תהליך קבלת ההחלטות מושפע מטריגרים שונים כגון: חששות, פחדים, אמונות ודפוסי התנהגות שיוצרים תקיעות. כמו כן, אלי מצא שיש קשר ישיר בין טריגר ללחץ, כאב וסטרס. 

מכל המידע שלמד במרוצת השנים, פיתח אלי שיטה שמאפשרת, הלכה למעשה, להבין את התת מודע של האדם, ולגלות את החסמים שמונעים ממנו להגשים את עצמו ולחיות חיים מאושרים.

פעולה דיגטלית: באתר יופיעו מספרים מ1 עד 68, יש אפשרות בחירה לפי סדר רצוני או אקראי, המספרים שיבחרו ישקפו מצב נוכחי עבורך כדי להבין או ללמוד, תתקיים באישורך מפגש עם מייסד השיטה בצ'אט הפרטי. (יש אפשרות לקבל משוב/פלט קצר מהאתר).

לחץ על הבאנר ליצירת קשר ולקביעת פגישה.

משך הפגישה 30 דקות, ההתחלה היא ללא צורך בשאלות, כניסה מיד לממשק, ביצוע מספר פעולות בחירה המסתיימות תוך דקה וחצי שלאחריה היא תקבל פלט אישי המשקף את הלך הרוח העצמי ביחס למגוון דברים.

השלב הבא שיחת הכרות קצרה ביותר, שאלות כלליות רק לצורך הבנה איך לכוון את השיחה והמידע.

שאלות כלליות:

דרג מ1-10

  1. מה רמת הכנות שתתקיים בשיחה מבחינתך?
  2. מה רמת המודעות הריגשית שלך?
  3. מה רמת הזיכרון בטווח הקצר?
  4. מה רמת הזיכרון בטוח הארוך?

שיחה על מצב המודעות, הסבר ולימוד לגבי החוויה/אירוע שחונן את התנהגותך והתנהלותך  על חוסר שליטה שמטריד במקומות שיש בהם קושי עבורך.

שימוש בנתונים מהפלט: מה אתה חושב על עצמך? ודיוק רמת מודעותך לגבי עצמך או מצבך?

תבחן בעצמך אם אתה מבין לעומק את המצב, האם ההבנה יכולה לעזור לך לשפר?

למשל חוויה כרגע של כאב/ מתח/ פחד/לחץ לגבי עניין שמעסיק אותך. למשל ממה אתה מפחד? למה זה מטריד? האם זה מפריע לתפקוד? איזה תפקוד? איך זה מפריע לתפקוד? איפה קיים מתח? מה השפעותיו? האם יש לחץ גדול? מה האירוע שהעלה את הפחד.

סיום הטיפול

מידע למודע: באמצעות מידע זה תוכל לקבל מגוון נתונים על דפוס התנהגותי אוטומטי על תנאים שעוצרים אותו, המשיכה או ההיגררות למקום או אזור שיוצר בסוף תוצאה לא רצויה או מפח נפש בשל החלטותינו.

יאנה מיריל

רפלקסולוגיה לתודעה פיזית

מומחית בתחום השיאצו, הדיקור והרפלקסולוגיה. יאנה בת 33 מתל אביב, כבר בגיל 19 הבינה שהייעוד שלה הוא לסייע לאנשים להיות בריאים ולהרגיש טוב בחייהם. בעקבות התשוקה והרצון של יאנה ללמוד את נפש האדם, היא הבינה שיש צורך בהסתכלות הוליסטית וחיבור בין הפן הנפשי לפן הפיזי בקרב אנשים, והחלה לעסוק בטיפול שיאצו, רפלקסולוגיה ובתודעה הפיזית של האדם. 

יאנה גדלה כבת של רופאים קונבנציונליים, אך תמיד ידעה שתעסוק בתודעה הפיזית של האדם. בעקבות הכמיהה והרצון להתעסק בנפש האדם, קיבלה תובנות אודות החשיבות של החיבור הפיזי והנפשי של האדם. 

ברגע שנחשפה יאנה, לבית הספר לרפואה משלימה עלה לה הרעיון שנקודות מרוכזות בכף הרגל מכילות אזורים גדולים בגוף האדם במקבל למערכת הנפשית. ברגע שמזהים את נקודות הכשל ניתן להשפיע וליצור שינוי פיזי, מנטלי ונפשי. יאנה מתמחה כיום בטיפול שיאצו, רפלקסולוגיה ודיקור. במהלך השנים פיתחה את שיטת "התודעה הפיזית" באמצעות הטיפול המנטלי והפיזי.

תהליך הטיפול

היחס האישי ההקשבתי לצורך המטופל מהסיבה המצוקתית של כאב גבוה שנובע מסוג מסויים של סטרס שדחף אותו להגיע לטיפול, ההקשבה נדרשת לזיהוי סוג הסטרס ובעיקר הבנת רמת הסטרס שיש צורך דרכה לבנות אסטרטגית טיפול מותאמת לסוג הסטרס והפחתת עוצמתו שיאפשר לבנות מנגנון עצמי שיאזן ליציבות.

המעטפת האנרגטית שמוכנה מראש במטרה להכניס את הגוף ממצב של חוסר שליטה שיוצר כאב ברמותיו הגבוהות למצב של שליטה ויציבות מאוזנת, משמע רגיעה.

נינוח של שמנים אתרים שמשפיעים על חוש הריח וגורמים לשחרור אנדרופינים שמייצרים תחושת הקלה שהיא שלב ראשון בהורדת סטרס.

מוזיקה  שמייצרת מקצב\ווייב מאזן דרך חוש השמיעה, כלומר שמשנה את המקצב\וויב הקיים ההיסטרי לוויב יציב שנכנס לשליטה.

המטופל שוהה עם כפות רגליו בתוך האמבט ששם יש מים חמים, סבון שמנים ואבנים חמות שמטרתם להמיס ולטהר את השכבה החיצונית ולאפשר לנקבוביות לספוג את השמנים לתוכם, לרכך את העור ולהגמיש אותו ממצב של מתוח ולחוץ למצב גמיש וחיוני לטיפול יעיל יותר ובטווח הארוך יווצר מנגנון גמישות עצמאי של כף הרגל לתפעל אזורים רחבים יותר בגוף ליצור סנכרון טבעי ביניהם.

מצב מנוחה על מיטת הטיפולים שבו מתקיימת שיחה קצרה על שימוש בכלי מחשבתי או דימיוני מאזן בעניין הסטרס כדי לכוונן את הגוף למצב רגיעה מקסימאלי כדי להפיק יעילות מרובה מהטיפול הנוכחי.

התחלת תהליך המגע בכף הרגל יוצר לפי המפה הטיפולית של אותו מטופל ,למשל אם הוא סובל ממיגרנות, הנקודה הראשונה היא נקודה A  שהיא בבוהן כי שם נמצא אזור הראש בזמן הלחיצות המטופל ירגיש זרמים בראש וכאב בבוהן בזמן הלחיצות לאט לאט יתחיל תהליך הירגעות, רמות הסטרס יחלו לרדת, יופרש חומר נוסף הנקרא מלטונין ושם יחווה המטופל הירדמות.

סיום הטיפול

יציאה מהטיפול עם שקט ורוגע, עם ידע מתחזק ומשמר שיצמצם אפיזודות של התקפים של לחץ גבוה.